درباره ما

Image
Image
Image
Image

پیام مدیر عامل

درود بر کلیه حیات آفرینان نظام سلامت کشور
خدای خود را شاکرم که فرصت خدمت و خلق ارزش پیش آمد و در کنار خانواده بزرگ پخش رازی، توانستیم توفیق خدمت­گزاری در صنعت داروی کشور را داشته باشیم. ایمان دارم این کوشش­ جمعی ما در راه ارائه خدمات به هم میهنان عزیزمان و توسعه نظام سلامت کشور، مصداق واقعی جهاد در راه خدا و عین عبادت است. تیم منسجم شرکت پخش رازی با اراده پولادین و روحیه خستگی­ناپذیر و وصف­ناشدنی؛ با همت متخصصین خود همواره در راه توسعه نظام سلامت کشور گام برمی­دارد. ما بر این باوریم که با پیشگامی و سرآمدی خود، توان اثرگذاری و ایجاد تحول در این صنعت را دارا هستیم و با توکل به پروردگار متعال در این راه با بهترین، علمی­ترین و تخصصی­ترین امکانات و روش­ها برای خلق آینده­ای متفاوت در تلاشیم. جایگاه متمایز این شرکت و سرآمدی ما در بازار، مرهون گنجینه ارزشمند سرمایه انسانی و متخصصین این شرکت است و امروزه نظام سلامت و صنعت داروی کشور بیش از همیشه نیازمند توسعه نوآوری، تغییر پارادایم­های موجود، مدیریت دانش و تحول استراتژیک است. در این راستا برای دستیابی به اهداف متعالی تر، فتح قله­های رفیع موفقیت و تاریخ سازی از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

تاریخچه شرکت

شرکت پخش رازی (سهامی خاص) در 16 تیرماه 1363 تأسیس و در تاریخ 30 مردادماه 1363 تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی به ثبت رسیده و از مهرماه 1363 عملاً فعالیت حرفه ای خود را آغاز نموده است. دفتر مرکزی این شرکت در تهران بوده و عملیات تخصصی توزیع دارو از طریق دو مرکز توزیع در تهران و 18 مرکز توزیع در سایر استانها انجام می گیرد.

شرکت پخش رازی با بهره مندی از کارکنان متخصص و مجرب و امکانات گسترده، مدیریت حرفه ای و آموزش های نوین؛ پیشگامی و سرآمدی مستمر خود را در عرصه بازار خدمات دارو و نظام سلامت کشور تضمین نموده است و در سراسر کشور به عنوان طلایه دار توزیع دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش دارو فعالیت می نماید. این شرکت با بهره مندی از گنجینه بیش از 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و نقل با امکان حمل و توزیع داروهای حساس به دما و تخصصی و قریب به 100.000 متر مربع فضای سردخانه و انبارهای سرپوشیده و سیستم های نوین و جامع نرم افزاری و زیرساخت های سخت افزاری در سطح کشور فعالیت می نماید.

در حال حاضر این شرکت موفق به کسب رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی شده است و با استقرار سیستم های مدیریت کیفیت و بنگاهداری حرفه ای؛ کارآمدی و اثربخشی فعالیت های خود را به صورت مستمر بهبود می بخشد.

Image

هویت سازمانی

  • ماموریت

    شرکت پخش رازی در راستای ارتقای سطح سلامت جامعه و با بهره مندی از سرمایه انسانی متعهد، توانمند و برخورداری از تجهیزات کارآمد، فناوری های نوین و سیستم های یکپارچه زنجیره تامین، در تعامل پایدار و ارزش آفرین با تامین کنندگان صنعت دارو و داروخانه ها است و نسبت به عرضه گسترده و مستمر اقلام و فرآورده های دارویی مبادرت می ورزد.

  • چشم انداز

    شرکت پخش رازی در صدد است با توسعه توانمندی های سازمانی و بهره مندی از توان سرمایه های انسانی مجرب و متخصص، بهترین کیفیت را در توزیع دارو و مکمل های دارویی در ایران و کشورهای منطقه ارائه نماید و در جایگاه 30 شرکت برتر، میان شرکت های بزرگ کشور قرار گیرد.

چارت سازمانی

مشاهده بیشتر
Image
Image